ورود اعضا

آمار

Total 3374 639800
Today 7 18
This Week 29 15917
This Month 328 65174

پروژه مشهد مقدس

شهرک بزرگ توریستی و رفاهی کوهسنگی

پروژه توریستی ورفاهی کوهسنگی مشهد در زمینی به وسعت حدود ۴۷ هکتار در ارتفاعات غربی کوهسنگی با چشم اندازی بسیار زیبا و مشرف به شهر مقدس مشهد و حرم مطهر امام رضا(ع) قراردارد.وضعیت طبیعی زمین و ارتفاعات موجود،دسترسی سریع و آسان به حرم مطهر،فرودگاه،ترمینال مرکزی شهر،موقعیت ویژه ای به پروژه داده است. اسقرار و جانمائی کاربری های پروژه به دو بخش اقامتی و عمومی تقسیم می گردد . واحدهای اقامتی این مجموعه در دو قالب ویلایی و آپارتمانی در نظر گرفته شده است .کاربری های اقامتی بر روی ارتفاعات زمین و با فاصله زیادی از قسمتهای عمومی قرار گرفته و استقرار آن به نحوی است که از سرو صدا و شلوغی به دور بوده و محیط آرام و ساکت را بوجود آورد.در این شهرک براساس طرح اولیه بیش از۷۰۰ واحد اقامتی ایجاد شده است. که در فاز اول این واحدها در قالب جانمایی ۴۳ واحد ویلایی دوبلکس و سه واحد ویلای VIP به انضمام ۱۱ بلوک  ساختمانی  مشتمل بر ۴۹۴ واحد از۵۲ مترمربع تا بیش از۳۰۰ متر مربع ، با طراحی و امکانات رفاهی زیبا و مناسب اجرا شده و درحال بهره برداری می باشد.

02

01

 

 

بلوک های اقامتی

این مجموعه بلوک ها جمعا شامل ۱۱ برج با زیربنای کل  ۵۵۰۰۰ مترمربع و جمعاً ۴۹۴ واحد از۵۴ متر مربع تا۲۵۰ متر مربع در حال بهره بردار می باشد.از مزایای این بلوک ها می توان بهره مندی از سیستم های صوتی -اعلام حریق-برق اضطراری و داشتن سیستم گرمایش و سرمایش اسپلیت یونیت اشاره کرد .

04030201

 بلوک های اقامتی تیپ B1

این مجموعه بلوک ها جمعا شامل ۶ برج با زیربنای کل  ۳۰۰۰۰ مترمربع و جمعاً ۳۳۸ واحد از۵۴ متر مربع تا۲۰۰ متر مربع در حال بهره برداری می باشد.

12-212-1

b1-01  b1-03 b1-04 b1-05

 بلوک اقامتی A3:

بلوک آپارتمانی A3 شامل ۴۵ واحد در ۹ طبقه از ۶۰ متر مربع تا ۲۵۰ متر مربع است که در حال بهره برداری می باشد.این بلوک با معماری ویژه خود دارای موقعیت ویژه ای به لحاظ دید و منظر به شهر و همچنین به عنوان یک نقطه خاص شهری از اکثر نقاط شهر مشهد قابل روئیت می باشد

13-1 13-2

a3

 بلوک اقامتی B5-1:

این برج شامل ۲۱ واحد از ۸۷ متر مربع تا۲۲۰ متر مربع و در حال بهره برداری می باشد.
این بلوک با مشخصات زیر و با استفاده از بهترین امکانات رفاهی و از بهترین مصالح با کیفیت های ممکن و موجود در بازار ، ساخته شده است . همچنین این بلوک اقامتی دارای بهترین امکانات معماری و سازه ای و همچنین آسانسورهای مدرن و آخرین تجهیزات اعلام حریق می باشد .

b5-1-01b5-1-03

 بلوک اقامتی B5-2:

این برج شامل ۳۰ واحد از ۶۵ متر مربع تا ۱۵۰ متر مربع ساخته شده هم اکنون این بلوک با استفاده از روشهای نوین ساختمان سازی و به عنوان اولین مجموعه ساخته شده در استان خراسان رضوی با استفاده از سازه LSF اجرا شده است و در حال بهره برداری می باشد.

b5-2

 بلوک اقامتی B5-3 – B5-4

این بلوک ها جمعا شامل  ۲برج با زیربنای کل حدود ۶۰۰۰ مترمربع  و ۶۰ واحد از ۵۴ متر مربع تا ۱۱۸ متر مربع و در حال بهره برداری می باشد. این بلوک ها با مشخصات زیر و با استفاده از بهترین امکانات رفاهی و از بهترین مصالح با  کیفیت های ممکن و موجود در بازار ، ساخته شده است . همچنین این بلوک اقامتی دارای بهترین امکانات معماری و سازه ای و همچنین آسانسورهای مدرن و آخرین تجهیزات اعلام حریق می باشد .

B-5-3

B-5-4

 بلوک اقامتی A1:

این بلوک با ۱۲۵۰۰ متر مربع در ۱۰ طبقه و ۱۱۸ واحد اقامتی در تیپ های متفاوت یک تا ۴ خوابه با مصالح روز در حال ساخت و تکمیل مراحل نازک کاری می باشد. از ویژیگی های اینبلوک قرارگیری در موقعیت ویژه به لحاظ ارتفاعی و اشراف به محدوده گسترده ای از شهر به ویژه حرم مطهر رضوی می باشد.

A1

 بلوک اقامتی  A2:

این بلوک با ۵۰۰۰ متر مربع  زیر بنا در ۷ طبقه و ۵۹ طبقه واحد اقامتی با سیستم های نوین ساختمانی (ICF) در حال ساخت و تکمیل مراحل اجرا می باشد .تقسیم بندی واحدهای بلوک فوق الذکر به گونه ای در نظر گرفته شده است که همه واحدها دارای دید و منظر مناسب شهری می باشد و به همین منظور پله ها و راهروهای استراری در ضلع جنوبی ساختمان و مجاور کوه پیش بینی شده است.

A2

مجموعه ویلاها:

مجموعه ویلاهای سایت کوهسنگی مشهد در ۴۳ واحد و در سه تیپ متفاوت از متراژ ۱۴۰ تا ۱۷۰ مترمربع به صورت دوبلکس ساخته شده ودارای بهترین دید به حرم مطهر و شهر مشهد می باشند که در حال حاظر در حال بهره برداری می باشند.

013-Eslami-Vila

ویلاهای VIP:

این مجموعه ویلائی با معماری منحصر به فرد و موقعیت ویژه به لحاظ دارا بودن موقعیت خاص دید شهری در ۳ واحد و با استفاده از روشهای نوین ساختمانی (سازه بلوک های ICF) اجرا و ساخته شده است.این مجموعه دارای ۲واحد به صورت دوبلکس و یک واحد تخت با پله و تراس اختصاصی در حال بهره برداری   می باشد.

 014-Eslami-VIP

 ساختمان پذیرش ودفتر مرکزی شرکت:

این ساختمان در ۲ طبقه و با زیر بنای حدود۱۳۵۰ متر مربع به عنوان دفتر مرکزی شرکت و مجموعه پذیرش واحدهای اقامتی در حال بهره برداری است .

025-Eslami-Paziresh

 سوپر مارکت ونمایشگاه معرفی صنایع:

این ساختمان در ۲ طبقه و با زیر بنای حدود۷۱۷ متر مربع به عنوان یکی از کاربری های خدماتی مجموعه و درجهت رفاه حال مراجعین و رفع نیازهای روزمره آنها ساخته شده و درحال بهره برداری می باشد .

22

017-Eslami-SuperMarket

 ساختمان اداری:

این برج در ۹ طبقه و با ۸۵۰۰ مترمربع زیربنای کل طراحی و ساخته شده و دارای مدرن ترین امکانات ، تجهیزات و متریال های به هنگام و مطابق معماری روزو دارای چشم اندازی فوق العاده و مسلط به تمام نقاط شهر، از جمله حرم مطهر حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) می باشد .

 015-Eslami-اداری

 سالن جشن ها:

این ساختمان با زیربنای ۳۵۵۹ مترمربع می باشد در طرحاین مجموعه سالن برگزاری مراسم مختلف به همراه سالن همایش و رستوران روباز با طراحی ویژه و منحصر به فرد در نظر گرفته شده است که در مرحله اجرایی سفت کاری است .

018-Eslami-Salon-Jashnha

 ساختمان انجمن شرکت های ساختمانی و تاسیساتی خراسان رضوی:

ساختمان انجمن شرکت های ساختمانی و تاسیسات و خراسان رضوی در ۲ طبقه و با زیر بنایی حدود۱۰۰۰مترمربع در این سایت در حال بهره برداری است.

016-Eslami-انجمن

  لاندری:

این ساختمان به منظور خدمات رسانی به ساکنین مجموعه با زیر بنای حدود ۴۰۰متر مربع و با مدرن ترین تجهیزات تاسیساتی ساخته شده و در حال  بهره برداری است.

28

 محوطه سایت:

با انجام کلیه عملیات ساختمانی ، فضای سبز ،‌ مبلمان شهری و … در محوط های سایت کوهسنگی با سطحی بالغ بر ۵۰۰۰۰ مترمربع به صورت فضای سبز ، فضای بازی ، تفریحی و تفرجگاهی  در حال بهره برداری است.
29-1 29-2

30-1 30-2 30-3