ورود اعضا

آمار

Total 3377 639815
Today 10 33
This Week 32 15932
This Month 331 65189

برج مسکونی آرامش – مشهد مقدس

01

اهداف سرمایه گذاری پروژه

شرکت مجتمع های توریستی و رفاهی آبادگران ایران با توجه به مفاد مندرج در اساسنامه خود ،‌ مجوز مشارکت در ساخت و سازهای عمرانی در بخش های مختلف را دارا می باشد.

با عنایت به اینکه این شرکت به عنوان یک شرکت بورسی در حال فعالیت بوده و می بایست سالانه به سهامداران ، سود حاصل از فعالیت های خود را ارائه نماید ؛ تصمیم به سرمایه گذاری در بخش ساختمان و مسکن ، به لحاظ سودآوری این بخش از فعالیت های عمرانی را گرفته است .

نهایتاً‌ دلیل انتخاب پروژه آرامش به عنوان هدف سرمایه گذاری شرکت آبادگران ایران مواردی به شرح ذیل می باشد.

-     موقعیت قرارگیری زمین پروژه به دولحاظ

۱- دسترسی مناسب ( نزدیکی به شریان های اصلی شهر مشهد )

۲- قرارگیری در بافت مسکونی جدید الاحداث شهر ( منطقه قاسم آباد) که تشکیل شده از مناطق مسکونی که اکثر مخاطبین منطقه مذکور ، اقشار متوسط جامعه را تشکیل می دهند .

-     نزدیکی با برج مسکونی ونوس، که به عنوان اولین برج مسکونی با امکانات و خدمات جانبی نظیر فضاهای ورزشی ، تفریحی و … در منطقه احداث شده ، که بعضا منجر به افزایش قیمت منطقه گشته است.

-     کاربری های همجوار با پروژه ( مجموعه ورزشی حاشیه بزرگراه امام علی (ع) ،‌مجموعه تفریحی و مسکونی صداو سیما) که هر دو این پروژه ها ، بافت مشخصی از جامعه به عنوان استفاده کنندگان و مخاطبین پروژه را  باعث خواهند شد.

در ادامه پیگیری های لازم جهت عملیاتی شدن برج مسکونی آرامش ، قرارداد مشارکت سه جانبه ای از سوی شرکت مجتمع های توریستی و رفاهی آبادگران ایران و شرکت مسکن سازان آتیه سناباد بعنوان مالکین پروژه و شرکت مدرن بتن بعنوان سرمایه گذار پروژه منعقد و پروژه مذکور در حال حاضر در مرحله بازنگری نقشه ها قرار دارد.

02

03

04

 

001

002

003

004 005 006 007 008 009 010

map